Permas Jaya

Permas Jaya, Johor

RM 14,000 /bulan

BM

1

BM

kps

5,280

calendar-time-o
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501355603
ruler-o
5,280 kps luas pelan lantai
auto-size-o
RM 2.65 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

Permas Jaya 3 storey shoplot Johor Jaya Taman Pelangi

Repost !have 3 unit!

For Rent

Jalan Permas 10/x
Permas Avenue ,Permas jaya

Property Type: 3 Storey Shoplot
Build Up Area: 5280sqft
Land Size & Area: 22x80

**CCC estimate July 2026

RENTAL fee:
-Intermediate lot
-whole block Rm12K

-END LOT
-whole block Rm14K

Nearby Aeon mall Permas ,EDL Highway,Senibong Cove,Plentong,mature area

Simpson Poh 0*****
REN 33747
Propnex ||| WORTHY YOUR TRUST
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Permas Jaya, Johor ialah RM 14,000 /bulan.
Tidak.
Permas Jaya, Johor.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.