Presint 8

Ayer 8, Presint 8, Putrajaya

RM 8,000 /bulan

BM

1

BM

kps

2,411

kps

Butiran hartanah

home-open-o
Kedai / Pejabat untuk disewa
renovated-o
Dipasang sebahagian
calendar-time-o
Disenaraikan pada 7 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501017556
ruler-o
2,411 kps luas pelan lantai
auto-size-o
RM 3.32 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

Facing Lake First Floor Ayer 8 Presint 8 Putrajaya

For Rent: Shop-office, Ayer@8 Jalan P8G, Presint 8, Putrajaya

Details
======
- Ayer @ 8, Putrajaya
- 1st floor shop/office lot
- Facing lake and Masjid Besi Putrajaya
- 2411 sqft
- 2 entrance & exit
- Unit with balcony

AMENITIES
==========
- SK & SMK Presint 8 (1)
- Alamanda
- IoI Putrajaya
- Hospital Putrajaya (Pusat Bersalin)
- Institut Kanser Negara
- Padang Bola Presint 8
- Pusat Komersial Ayer@8 Putrajaya

Accesibilities
===========
- MEX Highway
- Putrajaya Link
- NKVE
- Elite

====================
Asking Price: RM8,000
====================

Sahiful
Pea1844
Kemudahan
asterisk-o

Akses 24 jam

parking-o

Covered car parking

security-access-control-o

Security guard

Kemudahan bersama
security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

parking-o

Tempat letak kereta berbumbung

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Presint 8, Putrajaya ialah RM 8,000 /bulan.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Ayer 8, Presint 8, Putrajaya.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi