Reko Sentral

Reko Sentral, Kajang, Selangor

RM 4,400 /bulan

BM

0

BM

kps

3,745

kps

Butiran hartanah

home-open-o
Kedai untuk disewa
renovated-o
Unit kosong
calendar-time-o
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501112433
ruler-o
3,745 kps luas pelan lantai
auto-size-o
RM 1.17 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

Shop Lot for Rent at Reko Sentral Corner, 2nd Floor

- LF0539
- Rental RM4,500/m (NEGO)
- 3,745 sqft
- Bare Unit
- No Renovation
- 2nd Floor

============================================================

For viewing appointment
Please call or Whatsapp Vincent Lee
Vincent Lee (REN 14983)
E TREND REALTY SDN BHD.
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Reko Sentral, Kajang ialah RM 4,400 /bulan.
Tidak.
Reko Sentral, Kajang, Selangor.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.