SETIA ECOHILL MALL | 2ND FLOOR | SHOP OFFICE

Ecohill Walk Mall, Serene Square, Ecohill Taipan, Eco Majestic Brighton, Eco Majestic Ivoris, Kajang East Avenue 2, Vista Valley, Baris Place, Taman Pelangi Semenyih, Bangi, Kajang, Cheras, Sg Long, Seremban, Ampang, Puchong, Serdang,, Setia Ecohill, Semenyih, Selangor

RM 2,000 /bulan

BM

2

BM

kps

1,697

calendar-time-o
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501312986
ruler-o
1,697 kps luas pelan lantai
auto-size-o
RM 1.18 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

Level 3 Retail Space, Setia Ecohill Walk Mall Semenyih

Shop Lot Setia Ecohill Walk Mall Semenyih

Property Details:
+ 1697sqft approx.
+ Shop Lot
+ Freehold strata title
+ Dedicated passenger lift for each block
Rental : RM 2000
(JT 053)

"The advertises pictures and photo are not from the actual unit, there are merely for illustrational purposes"

Kindly contact us for arrange viewing appointment:
016.6393899
CK Law [REN 49351]
Senior Negotiator
The Roof Realtv
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Setia Ecohill, Semenyih ialah RM 2,000 /bulan.
Tidak.
Ecohill Walk Mall, Serene Square, Ecohill Taipan, Eco Majestic Brighton, Eco Majestic Ivoris, Kajang East Avenue 2, Vista Valley, Baris Place, Taman Pelangi Semenyih, Bangi, Kajang, Cheras, Sg Long, Seremban, Ampang, Puchong, Serdang,, Setia Ecohill, Semenyih, Selangor.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi