Sierra Hijauan Fasa 2h

Jalan Persiaran Sierra Ukay, Gombak, Selangor

RM 1,750,000

BT

4

BT

BM

4

BM

kps (tanah)

2,376

kps (tanah)

auto-size-o

RM 736.53

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres untuk dijual
furnished-o
Tanpa perabot
document-with-lines-o
Disiapkan pada 2026
calendar-days-o
99-tahun pajakan
calendar-time-o
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501336717

Tentang hartanah ini

Sierra Hijauan Corner Lot

For Sale
Sierra Hijauan @ Ukay Perdana Ampang

Leasehold
Gated and Guarded Community
Includes clubhouse amenities
2 storey corner unit
With additional land
Land area 2376 sqft
4 bedrooms
4 bathrooms
Bare unit
Brand new condition
Asking price 1.75m

INTEREST PLEASE CALL GEE OI6 679 999S
INTEREST PLEASE CALL GEE OI6 679 999S
INTEREST PLEASE CALL GEE OI6 679 999S

Gee Lee
Senior Negotiator (REN 32240)
Vivahomes Realty Sdn Bhd

Owners are encouraged to list your property.
We will assist you in selling or renting your property quickly.
Choose a dedicated agent who is committed to fulfilling your real estate aspirations.

Dewan serbaguna

burger-2-o

Eateries

basketball-o

Gelanggang bola keranjang

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

Sierra Hijauan Fasa 2h

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Gombak, Selangor dijual pada harga RM 1,750,000.
Tidak.
Jalan Persiaran Sierra Ukay, Gombak, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 7,338 / bulanan.
Tarikh siap adalah pada 2026.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi