Sijangkang Entrepreneur Park
Jalan Sijangkang Utama 1, Taman Sijangkang Jaya, Telok Panglima Garang, Selangor
RM 26,761 /bulan
0
BM
16,726
kps (lantai)
Sedia untuk Dimasuki Gudang

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Big Compound Single Sty Warehouse Bu 16ksf Telok Panglima Garang
WTL
Sijangkang Telok Panglima Garang
Single Storey Warehouse
Land area approx 2 acres
Build up size: 16,726 sqft (82ft X 205ft)
Eave Height: 45ft
Asking rental RM 1.60psf (RM 26,761)
Pls call/whatsapp Jeon Lim 0***** for viewing.
Pls call/whatsapp Jeon Lim 0***** for viewing.
Pls call/whatsapp Jeon Lim 0***** for viewing.
Owner are welcome to list.
Sijangkang Telok Panglima Garang
Single Storey Warehouse
Land area approx 2 acres
Build up size: 16,726 sqft (82ft X 205ft)
Eave Height: 45ft
Asking rental RM 1.60psf (RM 26,761)
Pls call/whatsapp Jeon Lim 0***** for viewing.
Pls call/whatsapp Jeon Lim 0***** for viewing.
Pls call/whatsapp Jeon Lim 0***** for viewing.
Owner are welcome to list.
Kemudahan bersama
Parkir
Sijangkang Entrepreneur Park
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Taman Sijangkang Jaya, Telok Panglima Garang ialah RM 26,761 /bulan.
Tidak.
Jalan Sijangkang Utama 1, Taman Sijangkang Jaya, Telok Panglima Garang, Selangor.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.
Tarikh siap adalah pada 2028.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Sijangkang Jaya
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Gudang Untuk Disewa
Sekolah Terdekat