Slim Villas

Lorong Slim, Taman Desa Green, Jelutong, Penang

RM 1,700,000

Lihat ke Tawaran

BT

5

BT

BM

5

BM

kps (tanah)

1,718

kps (tanah)

auto-size-o

RM 989.52

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 3 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
document-with-lines-o
Disiapkan pada 2007
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501357605

Tentang hartanah ini

Slim Villas 3 Sty Terrace -Solok Slim Jelutong near Free School

Location : Slim Villas Jelutong

-Freehold
-3 Storey Terrace
-Land area 1718 sqft; Built Up 3000 sqft
-5 bedroom ; 5 bathroom
-Renovated & Concrete Flooring
- Strategic location with near to Heng Ee School, First Bridge, QueensBay Mall & Setia Sky Ville, Karpal Singh

- Currently asking RM 1.7m

Previously with 7 years’ experience in mortgage banking line & now expand to property line

Different units available on hand

For more info, kindly contact Chiu Yan (Qyan) 016/459/4341 for viewing
Kemudahan bersama
security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

parking-o

Parkir

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

Slim Villas

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Desa Green, Jelutong dijual pada harga RM 1,700,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Lorong Slim, Taman Desa Green, Jelutong, Penang.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 7,129 / bulanan.
Tarikh siap adalah pada 2007.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi