Taman Cherry

Taman Cherry, Ipoh, Perak

RM 930 /bulan

Lihat ke Tawaran

BM

1

BM

kps

1,650

calendar-time-o
Disenaraikan pada 20 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501373419
ruler-o
1,650 kps luas pelan lantai
auto-size-o
RM 0.56 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

Taman cherry taman merdeka ground floor for rent high traffic

For Rent

Taman Cherry, Jalan Maxwell (Silibin Area)
Ground Floor Shop Lot

• Land Size : 22' x 75' (1650 sqft)
• Facing Main Road
• High Traffic Area

Nearby Amenities:
Petrol Station, Pharmacy, Residential & Apartment Area

Rental: RM 930

4766
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Taman Cherry, Ipoh ialah RM 930 /bulan.
Tidak.
Taman Cherry, Ipoh, Perak.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.