Taman Daya

Jalan Sagu 37, Taman Daya, Johor Bahru, Johor

RM 12,000 /bulan

BM

0

BM

kps

2,561

calendar-time-o
Disenaraikan pada 19 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501363624
ruler-o
2,561 kps luas pelan lantai
auto-size-o
RM 4.69 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

Taman Daya

For Rent Shop

Jalan Sagu 37 Taman Daya 81100

Jalan sagu 37 @ taman daya
3 storey shop @ corner lot
Corner lot
Original unit
2561 sqft

Behind public bank

Available 1/6/26

Rental RM 12k view n offer

Please Contact
Jane
️WhatsApp
www.w***** Jane
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Taman Daya, Johor Bahru ialah RM 12,000 /bulan.
Tidak.
Jalan Sagu 37, Taman Daya, Johor Bahru, Johor.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi