Taman Inderawasih Perai Second Floor Office Lot For Rent

Medan Kikik 1, Perai, Penang

RM 1,300 /bulan

Boleh dirunding

BM

1

BM

kps

1,302

kps

Butiran hartanah

home-open-o
Pejabat untuk disewa
renovated-o
Unit kosong
calendar-time-o
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501252438
ruler-o
1,302 kps luas pelan lantai
auto-size-o
RM 1.00 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

Taman Inderawasih Perai Renovated Office For Rent-Strategic Location

Taman Inderawasih Perai Renovated Office Lot For Rent

- Build-Up: 1302 sq ft
- Original unit with renovation (plaster ceiling, toilet and new carpet)
- Second floor
- Rental : RM1,300 slightly negotiable
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

For more information or to schedule a viewing appointment, please contact/WhatsApp Shirley Teh - OI 7*****
Kemudahan
asterisk-o

Akses 24 jam

Soalan Lazim
Sewa bulanan di Perai, Penang ialah RM 1,300 /bulan.
Tidak.
Medan Kikik 1, Perai, Penang.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.