Taman Industri kulai, kulai, johor

Taman Industri Kulai, Kulai, Johor

RM 34,848,000

kps

696,960

kps

auto-size-o

RM 50.00

PSF

Butiran hartanah

home-open-o
Tanah Perindustrian untuk dijual
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 27 Mac 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 60344385
asterisk-o
696,960 kps luas tanah
auto-size-o
RM 50.00 PSF (tanah)

Tentang hartanah ini

Taman Industri kulai, kulai, johor

Taman Industri kulai, kulai, johor

Medium industry land at Taman Industri kulai, kulai, johor
- total land area is 696,960 sqft
- ⁠freehold
- ⁠rental price is rm 34,848,000 or rm 50/sqft per unit
- 5-20 min reach ciq Tuas, woodland, kl highway, senai highway, jusco, tesco, maybank, Hong leong bank, cimb bank, JPO Indahpura shopping mall and so on.
Please call or whatapps
Henry Pua (PEA3653)
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Industri Kulai, Kulai dijual pada harga RM 34,848,000.
Tidak.
Taman Industri Kulai, Kulai, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 149,732 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi