Taman Permata
Persiaran Permata, Taman Melawati, Ulu Kelang, Kuala Lumpur
RM 530,000
Boleh dirunding3
BT
2
BM
840
kps (tanah)
RM 631
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Freehold, Sangat Murah, Basic Unit, Easy Access, Good Condition
Double Storey Terrace Taman Permata
Ulu Klang Selangor
-Easy Access
-Flexible Booking
ASKING PRICE: RM 530,000 Nego
DETAILS:
-Type: 2-Storey Terrace House
-Tenure: Freehold
-Bumi Lot
-Land Size: 840 sqft (14’ x 60’)
-Built-Up: 1,300 sqft
-Bedrooms: 3
-Bathrooms: 2
-Condition: Basic Unit
-Currently Tenanted: RM1300/month
AMENITIES:
-Shoplots, clinics, convenience stores
-Dental & electronic shops
-Giant Taman Permata (550m)
-Melawati Mall (1.8km)
-Zoo Negara (1km)
-LRT Sri Rampai (3.7km)
For more info please contact:
Executive Team Leader
Shaziery Iskandar [REN59167]
IG : www.h*****
Link : www.h*****
Chat/Call : www.w*****
Ulu Klang Selangor
-Easy Access
-Flexible Booking
ASKING PRICE: RM 530,000 Nego
DETAILS:
-Type: 2-Storey Terrace House
-Tenure: Freehold
-Bumi Lot
-Land Size: 840 sqft (14’ x 60’)
-Built-Up: 1,300 sqft
-Bedrooms: 3
-Bathrooms: 2
-Condition: Basic Unit
-Currently Tenanted: RM1300/month
AMENITIES:
-Shoplots, clinics, convenience stores
-Dental & electronic shops
-Giant Taman Permata (550m)
-Melawati Mall (1.8km)
-Zoo Negara (1km)
-LRT Sri Rampai (3.7km)
For more info please contact:
Executive Team Leader
Shaziery Iskandar [REN59167]
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman