Taman Rimbunan Hijau

Kota Kinabalu, Sabah

RM 780,000

Boleh dirunding

BT

5

BT

BM

4

BM

kps (tanah)

1,733

kps (tanah)

auto-size-o

RM 450.09

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2.5 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-days-o
Pegangan pajakan
calendar-time-o
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 500842892
ruler-o
2,100 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Taman Rimbunan Hijau / 2.5 Storey / Jalan Sulaman / Kingfisher / Likas

For Sale:-
Property : Taman Rimbunan Hijau
2.5 Storey Terrace Intermediate
Selling Price: RM 780 K negotiable
Location : Jalan Sulaman Kota Kinabalu
Land area Sqft : 1,733 Sq Ft
Build up area Sqft: 2,100 Sq Ft
Bedroom : 5
Bathroom : 4
*Partial Furnished

Accessibility:
Menggatal
Jalan Sulaman
Kingfisher
Likas

For more details, please contact:
Shirley Chow | REN 34473
+6*****
www.h*****
www.h*****
www.h*****
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
www.h*****
HENRY REALTY E(3) 0637
Trust . Ethics . Integrity

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kota Kinabalu, Sabah dijual pada harga RM 780,000.
Tidak.
Kota Kinabalu, Sabah.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,271 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi