The Glenz @ Glenmarie

Jalan Juruanalisis U1/35, Hicom - Glenmarie Industrial Park, Shah Alam, Selangor

RM 2,350 /bulan

BT

3

BT

BM

2

BM

kps

833

kps

LRT

200 m (2 mins) from Kerjaya

loading-bay-o

Boleh didapati daripada 1 Jul 2026

Butiran hartanah

home-open-o
Servis Apartment untuk disewa
furnished-o
Kelengkapan penuh
calendar-time-o
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501339572
ruler-o
833 kps luas pelan lantai
auto-size-o
RM 2.82 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

The Glenz Glenmarie Fully Furnish Id Design For Rent, Beside LRT 3

The Glenz, Glenmarie
Nicely Renovated Fully Furnished 2 Bedroom
For Rent RM 2350
Ready by July

833sqft
3 Bedroom 2 Bathroom
Freehold

Fully Furnished
Walking distance to Lrt 3

Call or Whatsapp for viewing appointment
0*****
Hong Ng
REN 62218
The Roof Realty Sdn Bhd (E11605)

security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

asterisk-o

Pusat perniagaan

The Glenz @ Glenmarie

Soalan Lazim
Sewa bulanan di Hicom - Glenmarie Industrial Park, Shah Alam ialah RM 2,350 /bulan.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Jalan Juruanalisis U1/35, Hicom - Glenmarie Industrial Park, Shah Alam, Selangor.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.