The Tresor @ Gravit8

Jalan Bayuemas, Klang, Selangor

RM 600,000

Boleh dirunding

BT

3

BT

BM

2

BM

kps

1,125

kps

auto-size-o

RM 533.33

PSF

Butiran hartanah

home-open-o
Servis Apartment untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
document-with-lines-o
Disiapkan pada 2025
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 9 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501293679

Tentang hartanah ini

1125 Sf Tresor @ Gravit 8 Kota Bayuemas Klang

Tresor @ Gravit8

- 1125sf
- 3+1bedrooms 2 bathrooms
- Balcony
- 3 carparks (Level 3)
- Freehold
- RM600k (negotiable)
- Facing lake

Pls call Chris Ng / Chu for viewing appointment :
011* 1668*6166
019* 357* 6780
Kemudahan bersama
badminton-o

Dewan badminton

burger-2-o

Eateries

basketball-o

Gelanggang bola keranjang

garage-o

Jalur lebar yang dilindungi

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

The Tresor @ Gravit8

Project Image
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Klang, Selangor dijual pada harga RM 600,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Jalan Bayuemas, Klang, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,516 / bulanan.
Tarikh siap adalah pada 2025.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi