TRX Office For Rent

Jalan Lingkaran TRX, Jalan Tun Razak, KL City Centre, Kuala Lumpur

RM 45,000 /bulan

Lihat ke Tawaran

BM

0

BM

kps

2,000

calendar-time-o
Disenaraikan pada 20 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501369924
ruler-o
2,000 kps luas pelan lantai
auto-size-o
RM 22.50 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

Office Space Available for Rent at The Exchange TRX

Office Space For Rent
Completely furnished
Area: 2000sqft

Rental Rate: 45k

For inquiries, please reach out via call/sms/whatsapp
Shahidah @ 0*****
REN49756
IQI Realty Sdn Bhd
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Jalan Tun Razak, KL City Centre ialah RM 45,000 /bulan.
Tidak.
Jalan Lingkaran TRX, Jalan Tun Razak, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi