Warisan Cityview (opposite Sunway Velocity)

LINGKARAN SV 3, Cheras Batu 2 1/2, Cheras, Kuala Lumpur

RM 7,200 /bulan

BM

2

BM

kps

2,382

kps

540 m (6 mins) from Cochrane

Butiran hartanah

home-open-o
Pejabat untuk disewa
renovated-o
Sepenuhnya dipasang
calendar-time-o
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 500303435
ruler-o
2,382 kps luas pelan lantai
auto-size-o
RM 3.02 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

Warisan Cityview office, KL, opposite Sunway Velocity Medical Centre

Fully furnished Warisan Cityview Office, KL, opposite Sunway Velocity Medical Centre

Details
- Duplex, 2,382 sqft
- 3 manager rooms, 1 meeting room, pantry
- Opposite Sunway Velocity Medical Centre
- Fully fitted with tables, chairs, cabinets etc
Kemudahan
asterisk-o

Akses 24 jam

parking-o

Covered car parking

Soalan Lazim
Sewa bulanan di Cheras Batu 2 1/2, Cheras ialah RM 7,200 /bulan.
Tidak.
LINGKARAN SV 3, Cheras Batu 2 1/2, Cheras, Kuala Lumpur.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.