Butterworth nearby Raja Uda Corner 2 Adjoining Ground Floor Shoplot

Butterworth, Penang

RM 10,000 /bulan

BM

2

BM

kps

3,240

calendar-time-o
Disenaraikan pada 4 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501254149
ruler-o
3,240 kps luas pelan lantai
auto-size-o
RM 3.09 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

2 Adjoining Ground Floor Shoplot

Property Details
Build Up建筑面积 : 3,240 sqft(平方尺)
Convenient Parking
Available Anytime

Suitable for
Retail, Automotive Business, Hardware Business, Welding Business, Tinted Business and more.

Rental 租金 : RM 10,000 / month

For Any Further Details Or Viewing Arrangement, Feel Free To Contact
0*****
www.h*****
********************************
Got Property to SELL or RENT ?
Let us handle everything for you — from Marketing to Closing.
有物业要 出售或 出租吗?
让我们帮您打理一切——从推广到成交,全程无忧
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Butterworth, Penang ialah RM 10,000 /bulan.
Tidak.
Butterworth, Penang.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi