[Corner]Rumah Teres Setingkat di RAKR Mengabang Lekor, Batu Rakit

Kampung Mengabang Lekor, Batu Rakit, Terengganu

RM 250,000

Beds

3

Beds

Baths

2

Baths

sqft (land)

1,883

sqft (land)

auto-size-o

RM 132.77

psf (land)

photo

Photos

Property details

home-open-o
1-storey Terraced House for sale
furnished-o
Unfurnished
document-with-lines-o
Completed in 2105
calendar-days-o
Leasehold (79 years left)
calendar-time-o
Listed on 17 May 2026
document-with-lines-o
Listing ID - 501347503

About this property

Rumah Teres Setingkat di Mengabang Lekor, Batu Rakit, Terengganu

[CORNER LOT]Rumah Teres Setingkat di RAKR Mengabang Lekor, Batu Rakit, Terengganu

𝐇𝐚𝐫𝐠𝐚 𝐉𝐮𝐚𝐥𝐚𝐧: 𝐑𝐌𝟐𝟓𝟎,𝟎𝟎𝟎

𝐌𝐚𝐤𝐥𝐮𝐦𝐚𝐭 𝐇𝐚𝐫𝐭𝐚𝐧𝐚𝐡
• Lokasi di Taman RAKR Mengabang Lekor
• 3 bilik tidur & 2 bilik air
• Keluasan Rumah : 1000 sqft per unit
• Keluasan Tanah : 175m²
• Leasehold & Rezab Melayu
• Dapur sudah extend
• Kawasan bebas banjir

𝗞𝗘𝗠𝗨𝗗𝗔𝗛𝗔𝗡
* 200 meter ke SMK Batu Rakit
* 700m ke Masjid Mengabang Lekar
* 500m ke Bazar Batu Rakit
* 20km ke Pusat Bandaraya Kuala Terengganu

[Lawyer dan loan akan diuruskan]

Untuk keterangan lanjut, call/WhatsApp:
𝗔𝗹𝗶𝗮𝘀 𝗠𝗼𝗵𝗮𝗺𝗮𝗱
0*****
Perunding Hartanah Berdaftar
REN 43817
AFZ Realty Sdn Bhd

RM 0 / mo
0%
0%
RM 0
0%
0%
Downpayment
RM 0 Loan amount at 0% Loan-to-value

RM
RM
%
Yrs
FAQs
The unit for sale in Kampung Mengabang Lekor, Batu Rakit is RM 250,000.
No.
Kampung Mengabang Lekor, Batu Rakit, Terengganu.
The estimated loan repayment amount is RM 1,061 / mo.
The completion date is in 2105.