Direct PEMAJU FULL Loan CASH Back 10K SEMI D B 31x87 FREEHOLD 4R2B Jln Kasban Meru Dkt Setia Alam
Jalan Kasban Meru, Taman Meru, Klang, Selangor
RM 555,000
4
Beds
2
Baths
2,697
sqft (land)
RM 205.78
psf (land)
930 m (11 mins) from Dato' Menteri

Photos

Map View
About this property
Direct Pemaju, Full Loan, Semi D, 31x87, 4r2b, Freehold, Setia Alam
MANA NAK CARI MCM NI LAGI???
SEMI D 31x87 Meru Jln Kasban Dkt Setia Alam!
Takde 10% downpayment ke? JANGAN RISAU! Ini 0 DOWN PAYMENT!
Owner kasi FREE SNP! Rumah PERTAMA dpt FREE MOT lagi!!!
YOU byr RM1k booking SAHAJA!!!
DETAILS
- Semi D 1 Tingkat
- Tenure: Freehold Rizab Melayu
- Land Area: 31 x 87
- Bedrooms: 3+1
- Bathrooms: 2
NEARBY
- Sekolah Kebangsaan & Menengah, Sekolah Agama
- Masjid Nurul Jannah & Masjid As-Syarif Meru
Minat Tak?
WATSAPP Kent 0***** .
SEMI D 31x87 Meru Jln Kasban Dkt Setia Alam!
Takde 10% downpayment ke? JANGAN RISAU! Ini 0 DOWN PAYMENT!
Owner kasi FREE SNP! Rumah PERTAMA dpt FREE MOT lagi!!!
YOU byr RM1k booking SAHAJA!!!
DETAILS
- Semi D 1 Tingkat
- Tenure: Freehold Rizab Melayu
- Land Area: 31 x 87
- Bedrooms: 3+1
- Bathrooms: 2
NEARBY
- Sekolah Kebangsaan & Menengah, Sekolah Agama
- Masjid Nurul Jannah & Masjid As-Syarif Meru
Minat Tak?
WATSAPP Kent 0***** .
Amenities
Corner unit
Garage
Helper's room
Original condition
Common facilities
24 hours security
Bbq
Covered car park
Jogging track
Affordability
Can I afford this property?