Jenderam Anggun Aman
jenderam aman, Dengkil, Selangor
RM 664,000
4
Beds
2
Baths
3,510
sqft (land)
RM 189.17
psf (land)
About this property
Freehold Semi D 1 Tingkat Jenderam Hilir Dengkil
FREEHOLD 1 Storey Semi D Jenderam Hilir Dengkil
BERDEKATA DENGAN PUTRAJAYA CYBERJAYA BANGI
Price From: RM598,000. Tapi sekarang tinggal unit yang size besar sahaja bermula RM660K+
BAKAL SIAP 2027.
saya juga ada semi d di sg merab & salak tinggi
Details:-
- Single Storey Semi-D House
- Freehold Malay Reserved
- Land Area : 39X87 | 39X90
- Built Up : 1,197sqft | 1,228sqft
- Bedrooms : 4
- Bathrooms : 2
Amenities
- Nearby Sekolah Kebangsaan Jenderam Hilir & Sekolah Agama Jenderam Hilir
- Nearby Masjid Jenderam Hilir
- Nearby Commercial Area; Restaurant, Clinic, Pharmacy, Mini Market & Etc
- Nearby Aviation College
0***** FAIRUS
BERDEKATA DENGAN PUTRAJAYA CYBERJAYA BANGI
BAKAL SIAP 2027.
saya juga ada semi d di sg merab & salak tinggi
Details:-
- Single Storey Semi-D House
- Freehold Malay Reserved
- Land Area : 39X87 | 39X90
- Built Up : 1,197sqft | 1,228sqft
- Bedrooms : 4
- Bathrooms : 2
Amenities
- Nearby Masjid Jenderam Hilir
- Nearby Aviation College
0***** FAIRUS