Kampung Mak Chili, Kemaman
Kampung Mak Chili, Cukai, Terengganu
RM 398,000
3
Beds
2
Baths
4,606
sqft (land)
RM 86.41
psf (land)

Photos

Map View
About this property
Banglo Mak Chili di Kg Kemaman
Rumah Banglo Mak Chili yang terletak di Kemaman ini menawarkan kelebihan yang menarik. Dengan keluasan tanah seluas 428mps dan keluasan rumah mencapai 1722kps, ia mempunyai 3 bilik dan 2 bilik air. Ini adalah hartanah freehold dan berstatus rizab Melayu, menjadikannya pilihan yang baik untuk pelaburan atau kediaman. Harganya adalah RM398,000, yang menjadikannya berpatutan untuk lokasi ini. Jangan lepaskan peluang untuk memiliki rumah ini. Hubungi Najmi Che Seman (REN 59388) untuk maklumat lanjut.
FAQs
The unit for sale in Kampung Mak Chili, Cukai is RM 398,000.
No.
Kampung Mak Chili, Cukai, Terengganu.
The estimated loan repayment amount is RM 1,669 / mo.
Explore other options in and around Kampung Mak Chili
Based on the property criteria, you might be interested on the following
Nearest Schools