Seremban Cluster SemiD 850K Booking Low Freehold
Sendayan Seremban 2, Bandar Sri Sendayan, Negeri Sembilan
RM 850,000
4+2
Beds
5
Baths
3,230
sqft (land)
RM 263.16
psf (land)

Photos

Map View
About this property
Rumah semi d moden dalam kawasan eksklusif dan tenang
Perumahan baru di seremban dengan konsep low density dan persekitaran lebih privasi
Jenis rumah
Cluster semi d bumi lot
Fasa baru siap sekitar 2027 hingga 2028
Lokasi berhampiran seremban 2
Butiran rumah
35x80
4 bilik tidur
5 bilik air
Harga
Bermula sekitar 850k bumi
Unit terhad untuk pembeli serius sahaja
Jenis rumah
Cluster semi d bumi lot
Fasa baru siap sekitar 2027 hingga 2028
Lokasi berhampiran seremban 2
Butiran rumah
35x80
4 bilik tidur
5 bilik air
Harga
Bermula sekitar 850k bumi
Unit terhad untuk pembeli serius sahaja
Amenities
Covered car parking
Security guard
Water heater
Common facilities
24 hours security
FAQs
The unit for sale in Bandar Sri Sendayan, Negeri Sembilan is RM 850,000.
Yes (24 hours security).
Sendayan Seremban 2, Bandar Sri Sendayan, Negeri Sembilan.
The estimated loan repayment amount is RM 3,564 / mo.