Seremban SemiD 38x85 Free Smart Home Near Seremban 2
Sendayan Seremban 2, Bandar Sri Sendayan, Negeri Sembilan
RM 881,000
4+2
Beds
5
Baths
3,230
sqft (land)
RM 272.76
psf (land)

Photos

Map View
About this property
Semi d premium untuk keluarga bumi yang mahukan lebih privasi
Semi d premium di kawasan matang seremban dengan akses mudah ke highway dan bandar
Butiran rumah
38x85
4 bilik tidur
5 bilik air
Laminated floor
Sesuai untuk pembeli yang mahu rumah lebih besar dan lebih selesa untuk keluarga berkembang
Butiran rumah
38x85
4 bilik tidur
5 bilik air
Common facilities
24 hours security
RM 0 Loan amount at 0% Loan-to-value
By continuing, you agree to the Terms & Privacy Policy
FAQs
The unit for sale in Bandar Sri Sendayan, Negeri Sembilan is RM 881,000.
Yes (24 hours security).
Sendayan Seremban 2, Bandar Sri Sendayan, Negeri Sembilan.
The estimated loan repayment amount is RM 3,694 / mo.
The completion date is in 2027.
Explore other options in and around Bandar Sri Sendayan