Taman Bajuri

Taman Bajuri, Tanjong Duabelas, Selangor

RM 290,000

Negotiable

Beds

3

Beds

Baths

2

Baths

sqft (land)

1,200

sqft (land)

auto-size-o

RM 241.67

psf (land)

photo

Photos

map

Map View

Property details

home-open-o
1-storey Terraced House for sale
furnished-o
Partially furnished
calendar-days-o
Leasehold
calendar-time-o
Listed on 29 Mar 2026
document-with-lines-o
Listing ID - 500988420
ruler-o
1,200 sqft floor area

About this property

Terjual Paling Murah 1 Tingkat @ Taman Bajuri, Olak Lempit Banting

Dijual: 1 Tingkat, Taman Bajuri, Olak Lempit, Banting

DIBAHARUI + DEPOSIT FLEKSIBEL

==========================
#NOR #coa_saufi1541 #COALISTING

MAKLUMAT :
- Rumah Tingkat Satu kos sederhana rendah
- Pajakan & Reserved Melayu
- Saiz Tanah: 20X60 sqft (1195)
- 3 Bilik Tidur & 2 Bilik Mandi

=======================
HARGA YANG DIMINTA: RM290K (NEGO)
=======================

Nampak sesuatu yang anda suka? Mari jadikannya milik anda. Hubungi/WhatsApp saya!

Aizat | REN68795
013.585.1088
Landsworth Properties
#coa_saufi1541
#nor
Amenities
parking-o

Covered car parking

Common facilities
security-access-control-o

24 hours security

RM 0 / mo
0%
0%
RM 0 Principal
RM 0 Interest
Upfront costs