Taman Bertam Putra

Jalan Bertam Putra 2, Taman Bertam Putra, Tanjong Minyak, Melaka

RM 460,000

Beds

4

Beds

Baths

3

Baths

sqft (land)

1,920

sqft (land)

auto-size-o

RM 239.58

psf (land)

photo

Photos

map

Map View

Property details

home-open-o
2-storey Terraced House for sale
furnished-o
Unfurnished
document-with-lines-o
Completed in 2019
calendar-days-o
Freehold tenure
calendar-time-o
Listed on 18 May 2026
document-with-lines-o
Listing ID - 501354961

About this property

Taman Bertam Putra , Melaka , Homestay Unit, Freehold , Bumi lot

Taman Bertam Putra , Melaka

Homestay unit >> Bumi lot , BUY & STAY

Rumah cantik, kemas & terus boleh duduk atau sambung operasi homestay! Sesuai untuk keluarga besar mahupun pelaburan Airbnb/Homestay.

Double Storey Terrace
Saiz: 24 x 80
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
Fully Furnished
5 Unit Aircond

Boleh terus jana income

Konsep rumah moden, kemas dan sangat selesa dengan ruang parking yang besar. Tak perlu pening nak renovate atau beli perabot tambahan — masuk terus duduk atau terus sambung bisnes homestay.

Selling RM 460,000

———————————————————
Owner are welcome to list your property
We will assists you to sell / rent property in short period

RM 0 / mo
0%
0%
RM 0 Principal
RM 0 Interest