Taman Malim, Tanjung Malim

Jalan Malim 9, Taman Malim, Tanjung Malim, Perak

RM 370,000

Beds

4

Beds

Baths

3

Baths

sqft (land)

1,400

sqft (land)

auto-size-o

RM 264.29

psf (land)

photo

Photos

map

Map View

Property details

home-open-o
2-storey Terraced House for sale
furnished-o
Unfurnished
calendar-days-o
Freehold tenure
calendar-time-o
Listed on 19 Mar 2026
document-with-lines-o
Listing ID - 500931622
ruler-o
2,000 sqft floor area (20 ft x 50 ft)

About this property

Double Storey House in Freehold Tanjung Malim for Sale

Rumah Teres 2 Tingkat untuk Dijual
- Kawasan tanah: 1400 sqft (20x70ft)
- Luas binaan: 2000 sqft
- 3 Bilik Tidur 2 Bilik Air
- Freehold (Hakmilik Kekal)
- Lot Non Bumi
- Endlot
- Harga Jual: RM370k

ACCESSIBILITY
=======================
- 850m ke 99 Speedmart Taman Bernam
- 1.4km ke Klinik Kesihatan Tanjung Malim
- 1.6km ke SMK Katholik
- 1.8km ke UPSI Tg Malim
- 2.1km ke SMK Khir Johari
- 2.4km ke KTM
- 2.4km SJK(C) Chung Sin
- 3.8km ke SK Tanjong Malim
- 4.0km ke Town/ Maybank
- 4.3m ke SEGi Fresh
- 7.8km ke Kilang Proton
- 12km ke Behrang
- 23km ke Hospital Slim River

Sila sms/ call Sherlyn (REN 39380) @ OI3-9IOI778 untuk janji temu melihat atau maklumat lanjut.

***REN anda yang dipercayai di Tg Malim dengan pengalaman 10 tahun dalam Pembiayaan Perumahan.

================================ ***DIALU-ALUKAN UNTUK MENYENARAI***

Pemilik dialu-alukan untuk menyenaraikan menjual/menghantar mana-mana hartanah anda di Tg Malim hingga Slim River, Sungkai & Rawang. Kami adalah Agensi berlesen. Kami boleh membantu untuk menyemak nilai hartanah.
Amenities
balcony-o

Balcony

asterisk-o

Storage

Affordability

Can I afford this property?