Teres BARU 0 Depo CASH Back 15K FREE SNP 20x60 3R2B Jln Kebun Shah Alam Rimbayu Sek 30
Jalan Kebun Baru, Jalan Kebun, Klang, Selangor
RM 363,000
3
Beds
2
Baths
1,220
sqft (land)
RM 297.54
psf (land)
930 m (11 mins) from Dato' Menteri

Photos

Map View
About this property
Direct Pemaju, Rebat 42k, 0 Depo, Jln Kebun, Free Spa Mot, 3r2b,20x61
MANA NAK CARI YG MCM NI LAGI???
Rumah teres 1 tingkat paling MURAH kat sini!
Takde 10% downpayment ke? JANGAN RISAU! Ini ZERO DOWN PAYMENT! TAKYA DOWN PAYMENT LANGSUNG!!!
Gaji sebulan RM 3,xxx dah BOLEH FULL LOAN!!!
FREE SPA & MOT!!!
YOU byr RM 500 booking fee SAJE!!!
Unit sgt terhad kawan2 so cepat2 contact Kent 0***** skrg!!!
DETAILS:
- Teres 1 Tingkat
- Tenure: Rezab Melayu
- Land Area: 20 x 60/61
- Bedrooms: 3
- Bathrooms: 2
Booking RM 500 SAHAJA! 100% Refund jika loan rejected!
So WATSAPP Kent 0***** cepat2 ya. Terima Kasih~
Rumah teres 1 tingkat paling MURAH kat sini!
Gaji sebulan RM 3,xxx dah BOLEH FULL LOAN!!!
FREE SPA & MOT!!!
YOU byr RM 500 booking fee SAJE!!!
DETAILS:
- Teres 1 Tingkat
- Tenure: Rezab Melayu
- Land Area: 20 x 60/61
- Bedrooms: 3
- Bathrooms: 2
Booking RM 500 SAHAJA! 100% Refund jika loan rejected!
So WATSAPP Kent 0***** cepat2 ya. Terima Kasih~
Amenities
Garage
Original condition
Common facilities
24 hours security