1 Pangsapuri / Kondo / Servis Apartment untuk Dijual di Amber Apartment
Sedang menambah baik cadangan anda.
Ini mungkin mengambil masa beberapa saat...
Amber Apartment is a leasehold low-cost flat located in Taman Indah Perdana, Kepong. This residential strata property offers practical living spaces suitable for individuals and families seeking an accessible home in Kuala Lumpur. Amber Apartment is a walk-up building providing units with built-up areas ranging from 810 sq ft to 860 sq ft. A typical layout includes 3 bedrooms and 2 bathrooms, catering to essential living needs. The only facility mentioned in the search results is a car park. AEON Metro Prima Shopping Centre (0.8 km away). AEON Big Kepong (1.0 km away). Several schools are located within a short distance, enhancing convenience for families with children:SMK KEPONG (0.6 km). SRJK (C) KEPONG I & II (0.7 km). SK TAMAN EHSAN (0.8 km). SK FRIM KEPONG (1.2 km). SJKC DESA JAYA (1.4 km). The residence is well-connected to public transport networks, providing convenient travel options.Nearby KTM Stations: Kepong Sentral (KA07) and Kepong (KA06). Nearby MRT Stations: Metro Prima and Kepong Baru. Residents have access to various healthcare facilities in the vicinity:Klinik Kesihatan Jinjang. Hospital Selayang. Parkcity Medical Centre. Klinik Pakar Wanita Kepong Dan Pusat Bersalin.
Terokai PropertyGuru
Rekod carian menunjukkan projek ini masih menerima perhatian pembeli tempatan merujuk pada paparan carian selama 30 hari lepas di pangkalan PropertyGuru.
Harga Mengikut Jenis Unit:- Unit 3 bilik tidur:
- Purata Harga Permintaan: RM 160K
- Purata Harga Kaki Persegi (PSF): RM 198 psf
- Unit Tersedia: 1
- STESEN KEPONG BARU (1703m, 20-21 min) — Pilihan transit tambahan untuk akses ke kawasan komersial dan perniagaan di sepanjang koridor Kepong.
- STESEN RESIDENSI KEPONGMAS (OPP) (198m, 2-3 min) — Perhentian paling dekat yang memudahkan penduduk menggunakan rangkaian bas tempatan dengan hanya berjalan kaki singkat.
- STESEN THE HENGE KEPONG (277m, 3-4 min) — Akses tambahan ke pengangkutan awam yang menghubungkan kawasan perumahan dengan hab utama.
- STESEN TAMAN DAYA, JALAN KEPONG (384m, 4-5 min) — Memudahkan perjalanan ke arah jalan utama bagi mereka yang bergantung kepada perkhidmatan bas harian.
- SMK KEPONG (579m, 6-7 min) — Sekolah menengah yang sangat dekat, membolehkan pelajar berjalan kaki dengan selamat dan menjimatkan masa ibu bapa.
- SJK (C) KEPONG 2 (1050m, 12-13 min) — Institusi pendidikan rendah yang mapan untuk komuniti setempat dalam jarak yang munasabah.
- SK KEPONG (1298m, 15-16 min) — Pilihan sekolah kebangsaan berdekatan yang menyokong keperluan pendidikan anak-anak di kawasan kejiranan ini.
- UNITED HEALTH CLINIC (224m, 2-3 min) — Kemudahan perubatan segera yang sangat hampir untuk rawatan kesihatan asas keluarga.
- KLINIK SURGERI GUNA (378m, 4-5 min) — Akses pantas kepada perkhidmatan klinikal profesional dalam waktu kecemasan atau pemeriksaan rutin.
- KLINIK MEDIPULSE KEPONG (700m, 8-9 min) — Tambahan pilihan penjagaan kesihatan yang berkualiti untuk penduduk di sekitar Taman Indah Perdana.
- 99 SPEEDMART (379m, 4-5 min) — Kedai serbaneka yang memudahkan pembelian barangan dapur dan keperluan rumah harian tanpa perlu memandu jauh.