[24x75 - Facing Open] 2-Storey BK2 Bandar Kinrara
Bandar Kinrara Seksyen 2, Bandar Kinrara, Selangor
RM 850,000
Boleh dirunding5
BT
3
BM
2,400
kps (tanah)
RM 354
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
24x75 - Facing Open
For Sale : [24x75 - Facing Open] 2-Storey BK2 Bandar Kinrara
~ Facing Open - Cul de Sac
Freehold
Non Bumi Lot
Land area : 24x70 sqft
Built up : 2,400 sqft
5 bedrooms
3 bathrooms
*Gated guarded
*Security fee : RM100
*North direction
*Facing open
*Cul de Sac
Asking Price : RM 850,000 (Negotiable)
For more info, kindly contact:
Hazeman Omar
Kumpulan Jurunilai Sdn Bhd
Ren No : 21706
0***** (Call/SMS/WhatsApp)
Id : izzat
~ Facing Open - Cul de Sac
Freehold
Non Bumi Lot
Land area : 24x70 sqft
Built up : 2,400 sqft
5 bedrooms
3 bathrooms
*Gated guarded
*Security fee : RM100
*North direction
*Facing open
*Cul de Sac
Asking Price : RM 850,000 (Negotiable)
For more info, kindly contact:
Hazeman Omar
Kumpulan Jurunilai Sdn Bhd
Ren No : 21706
0***** (Call/SMS/WhatsApp)
Id : izzat
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Bandar Kinrara Seksyen 2, Bandar Kinrara dijual pada harga RM 850,000.
Tidak.
Bandar Kinrara Seksyen 2, Bandar Kinrara, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,564 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Bandar Kinrara Seksyen 2
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi