3 acre Agricultural Land Future Developing area Bandar Perda Permatang Nibong Permatang Pauh Rm9 psf
Bandar Perda, Bukit Mertajam, Penang
RM 1,176,000
130,680
kps
RM 9.00
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
3acre Agricultural Land Bandar Perda Permatang Nibong Penang Rm9psf
3 acre Agricultural Land | Future Developing area |
Bandar Perda | Permatang Nibong, Permatang Pauh RM9 psf
Freehold
Non Bumi Lot
Paddy Field
Bukit Mertajam
3 acre = 130,680 sqft
RM9 psf = RM1,176,000
----------------------------------------------
Selling Price : RM1,176,000
----------------------------------------------
Direct Owner / No Co-broke
For Enquiries/ 咨询电话
GF TEH (Mr.) : -
REN : 54925
11 years experience in Real Estate since 2015
***DISCLAIMER***
to protect owner and tenant privacy, outside picture may not shown actual unit
- 任何地皮
Bandar Perda | Permatang Nibong, Permatang Pauh RM9 psf
Freehold
Non Bumi Lot
Paddy Field
Bukit Mertajam
3 acre = 130,680 sqft
RM9 psf = RM1,176,000
----------------------------------------------
Selling Price : RM1,176,000
----------------------------------------------
Direct Owner / No Co-broke
For Enquiries/ 咨询电话
GF TEH (Mr.) : -
REN : 54925
11 years experience in Real Estate since 2015
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Bandar Perda, Bukit Mertajam dijual pada harga RM 1,176,000.
Tidak.
Bandar Perda, Bukit Mertajam, Penang.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 5,052 / bulanan.