3 adjoining Single Storey Warehouse/Factory, Nilai 3, Negeri Sembilan
Kawasan Perusahaan Nilai 3, Nilai, Negeri Sembilan
RM 6,700,000
3
BM
21,000
kps (lantai)
RM 319.05
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
3 adjoining single storey warehouse, freehold, fully extended
3 adjoining Single Storey Warehouse/Factory for Sale, Kawasan Perindustrian Nilai 3, Negeri Sembilan
- Freehold
- Land size : 20,000sf
- Built up : 21,000sf
- Fully extended
- CCC obtained
- Ceiling height 23ft
- heavy duty floor loading
- suitable for goods storage, production, warehousing purposes
- Asking selling price : RM6.7m nego
- Freehold
- Land size : 20,000sf
- Built up : 21,000sf
- Fully extended
- CCC obtained
- Ceiling height 23ft
- heavy duty floor loading
- Asking selling price : RM6.7m nego
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kawasan Perusahaan Nilai 3, Nilai dijual pada harga RM 6,700,000.
Tidak.
Kawasan Perusahaan Nilai 3, Nilai, Negeri Sembilan.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 28,788 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kawasan Perusahaan Nilai 3
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Gudang Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi