3 Storey terrace house Renovated Unit Well Kept Terrace Open For Sale
taman gembira, Taman Gembira, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur
RM 1,950,000
5+1
BT
5
BM
3,500
kps (tanah)
RM 557
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
3-Storey Terrace House Taman Gembira KL Renovated unit open for Sale
**Freehold KL 3-Storey Terrace House
**Well Kept Condition Unit
**KL Taman Gembira (Happy Garden)
Porperty Details :(LL)
Build Up : 3500 sqft
Land Size : 1873 sqft
Bedroom : 5+1
Bathroom : 5
Furnished : Partly
Freehold title
Asking for Sale : RM 1.95Mil
==============================
Owner welcome to list your property with us !
For viewing/ Any Enquiry Pls Contact :
Aimns Goy 014***972***8625
Aimns Goy 014***972***8625
Aimns Goy 014***972***8625
REN (41165)
**Well Kept Condition Unit
**KL Taman Gembira (Happy Garden)
Porperty Details :(LL)
Build Up : 3500 sqft
Land Size : 1873 sqft
Bedroom : 5+1
Bathroom : 5
Furnished : Partly
Freehold title
Asking for Sale : RM 1.95Mil
==============================
Owner welcome to list your property with us !
For viewing/ Any Enquiry Pls Contact :
Aimns Goy 014***972***8625
Aimns Goy 014***972***8625
Aimns Goy 014***972***8625
REN (41165)
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Gembira, Jalan Klang Lama (Old Klang Road) dijual pada harga RM 1,950,000.
Tidak.
taman gembira, Taman Gembira, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 8,177 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Gembira
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut