[31x65 - Beautiful Renovated] 2-Storey Superlink Thistle Grove, Denai Alam
Denai Alam, Shah Alam, Selangor
RM 1,100,000
Boleh dirunding4
BT
3
BM
3,614
kps (tanah)
RM 304
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
31x65 - Beautiful Renovated
For Sale : [31x65 - Beautiful Renovated] 2-Storey
Superlink Thistle Grove, Denai Alam
~ Dual Frontage with Lakeview
~ Beautifully renovated
- Freehold
- Non Bumi Lot
- Built-up: 3,614 sqft
- Land Area: 31'x65' sqft
- 4+1 rooms & 5 bathrooms
- 3 Carparks
- Backyard Patio on Ground Floor
- Gated and Guarded
Asking Price : RM 1,100,000 (Negotiable)
For more info, kindly contact:
Hazeman Omar
Kumpulan Jurunilai Sdn Bhd
Ren No : 21706
0***** (Call/SMS/WhatsApp)
Id : wani
Superlink Thistle Grove, Denai Alam
~ Dual Frontage with Lakeview
~ Beautifully renovated
- Freehold
- Non Bumi Lot
- Built-up: 3,614 sqft
- Land Area: 31'x65' sqft
- 4+1 rooms & 5 bathrooms
- 3 Carparks
- Backyard Patio on Ground Floor
- Gated and Guarded
Asking Price : RM 1,100,000 (Negotiable)
For more info, kindly contact:
Hazeman Omar
Kumpulan Jurunilai Sdn Bhd
Ren No : 21706
0***** (Call/SMS/WhatsApp)
Id : wani
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Denai Alam, Shah Alam dijual pada harga RM 1,100,000.
Tidak.
Denai Alam, Shah Alam, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 4,612 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Denai Alam
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi