4 storey, Jalan Loke Yew
Jalan Loke Yew, Pudu, KL, Kuala Lumpur
RM 9,300,000
Lihat ke Tawaran5
BM
12,000
kps
RM 775.00
PSF
730 m (9 mins) from Taman Pertama
810 m (10 mins) from Maluri

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
4 storey Jalan Loke Yew, Pudu, Facing Main Road, view to offer, klcc
Want To [SALE] Jalan Loke Yew [Facing Main Road] (116)
Sale : RM9,300,000
Property : 4 Storey Commercial Building
Land Area (sf) : 6500sf 65x100
Built Up (sf) : 12,000sf
Tenure : Freehold
Vacant/Own Occupied/Tenanted : Tenanted RM33,000
Other Inform : Suitable for showroom or dining area or individual building
-------------
Specialist: YP Tan 0*****
-------------
My team of Specialist property agent focusing on KL area. We have different type of luxury residences for Sell and Rent.
OWNER are welcome call me for SALE or RENTING out your unit, we have ready BUYER and TENANT anytime
Sale : RM9,300,000
Property : 4 Storey Commercial Building
Land Area (sf) : 6500sf 65x100
Built Up (sf) : 12,000sf
Tenure : Freehold
Vacant/Own Occupied/Tenanted : Tenanted RM33,000
-------------
Specialist: YP Tan 0*****
-------------
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Kuala Lumpur, Kuala Lumpur dijual pada harga RM 9,300,000.
Tidak.
Jalan Loke Yew, Pudu, KL, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 39,959 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kuala Lumpur
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut