48.92 acre Reserve road Agricultural Land | SPS Pulau Pinang | Sungai Jawi | Penang RM18psf
Kampung Jawi, Sungai Jawi, Penang
RM 38,354,000
2,130,825
kps
RM 18.00
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
48.92 acre Reserve road Agricultural Land Sungai Jawi Penang Rm18psf
48.92 acres Reserve road Agricultural Land
Sungai Jawi | Penang RM18psf
Freehold
Non Bumi Lot
Flat Land
Reserve Road
only 220m from main road
48.917 acres = 2,130,825 sf
RM18 psf = RM38'354'000
-------------------------------------------
Selling Price: RM38'354'000
-------------------------------------------
Direct Owner / No Co-broke
For Enquiries/ 咨询电话
GF TEH (Mr.) : 010-393 7737
REN : 54925
11 years experience in Real Estate since 2015
***DISCLAIMER***
to protect owner and tenant privacy, outside picture may not shown actual unit
Urgently needed : -
- FACTORY
- WAREHOUSE
- INDUSTRY LAND
- any LAND
Pls contact : 010-393 7737
急需/征求
- 工厂
- 厂库
- 任何地皮
Sungai Jawi | Penang RM18psf
Freehold
Non Bumi Lot
Flat Land
Reserve Road
only 220m from main road
48.917 acres = 2,130,825 sf
RM18 psf = RM38'354'000
-------------------------------------------
Selling Price: RM38'354'000
-------------------------------------------
Direct Owner / No Co-broke
For Enquiries/ 咨询电话
GF TEH (Mr.) : 010-393 7737
REN : 54925
11 years experience in Real Estate since 2015
***DISCLAIMER***
Urgently needed : -
- FACTORY
- WAREHOUSE
- INDUSTRY LAND
- any LAND
Pls contact : 010-393 7737
急需/征求
- 工厂
- 厂库
- 任何地皮
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kampung Jawi, Sungai Jawi dijual pada harga RM 38,354,000.
Tidak.
Kampung Jawi, Sungai Jawi, Penang.