Adda Heights Addas Height
Taman Adda Heights, Tebrau, Johor
RM 1,300,000
4
BT
4
BM
4,125
kps (tanah)
RM 315.15
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Adda Height @ Maple Red 2-Storey Semi-D! Rm 1.3 mil only!
Double Storey Semi Detached House(end lot with Extra land)
Location: Maple Red @ Adda Height
34X80
- Land: 4,125 Sqft (extra land side & behind)
- 4 bedrooms & 4 Bathrooms
- Renovated
- Well maintained
- Freehold
- Facing South
- 24 hrs Gated and guarded
- Sale with Tenancy(Rental $3,200)
- Tenancy end August 2027
Asking : $1,300,000
"Please Whatsapp/Contact
KOK HUI
018.2295258"
Location: Maple Red @ Adda Height
34X80
- Land: 4,125 Sqft (extra land side & behind)
- 4 bedrooms & 4 Bathrooms
- Renovated
- Well maintained
- Freehold
- Facing South
- 24 hrs Gated and guarded
- Sale with Tenancy(Rental $3,200)
- Tenancy end August 2027
Asking : $1,300,000
"Please Whatsapp/Contact
KOK HUI
018.2295258"
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Adda Heights, Tebrau dijual pada harga RM 1,300,000.
Tidak.
Taman Adda Heights, Tebrau, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 5,451 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Adda Heights
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Berkembar Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi