Agricultural Land, Telok Mengkuang, Telok Panglima Garang for sale
Telok Mengkuang, Kampung Teluk Mengkuang, Telok Panglima Garang, Selangor
RM 1,416,600
Boleh dirunding137,132
kps
RM 10.33
PSF

Gambar
Tentang hartanah ini
Agricultural Land, Telok Mengkuang Telok Panglima Garang for sale
Agricultural Land, Telok Mengkuang for sale
Leasehold
Land area: 3.148 acres (137,132 sqft)
Agricultural Land
Flat Land
Planted with Oil Palm
Located at Telok Mengkuang (Telok Panglima Garang)
Easy Access with proper Road
Infra Ready with Electricity & Water Supply
For further information and viewing, kindly contact
Chang Kheng Fatt (REN 4422)
0*****
Senior Real Estate Negotiator
Leasehold
Land area: 3.148 acres (137,132 sqft)
Agricultural Land
Flat Land
Planted with Oil Palm
Located at Telok Mengkuang (Telok Panglima Garang)
Easy Access with proper Road
Infra Ready with Electricity & Water Supply
For further information and viewing, kindly contact
Chang Kheng Fatt (REN 4422)
0*****
Senior Real Estate Negotiator
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kampung Teluk Mengkuang, Telok Panglima Garang dijual pada harga RM 1,416,600.
Tidak.
Telok Mengkuang, Kampung Teluk Mengkuang, Telok Panglima Garang, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 6,086 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kampung Teluk Mengkuang
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Tanah Pertanian Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi