Alam Impian

Alam Impian, Shah Alam, Selangor

RM 890,000

BT

4

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

1,400

kps (tanah)

auto-size-o

RM 635.71

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Tanpa perabot
document-with-lines-o
Disiapkan pada 2025
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501329247

Tentang hartanah ini

Newly Built Double Storey Alam Impian Ferrous 2 - Freehold, 1900sq

Discover this newly constructed 2 storey terrace home located in Alam Impian Ferrous 2, Seksyen 35, Shah Alam.

WTS / FOR SALE
asking RM 890,000

+ Shah Alam, Selangor
+ Terrace, Two Storeys, Freehold, Non-Bumi Lot, Intermediate
+ Built-up Size : 1,900 sqft
+ Land Area : 1,400 sqft
+ 4 Rooms and 3 Bathrooms

*********************************************************

Explore this brand new 2 storey terrace home situated at Alam Impian Ferrous 2, Seksyen 35, Shah Alam.

- Jalan Tun Fatimah 35/57, Alam Impian, Seksyen 35, 40470 Shah Alam

===============================
Asking Price : RM 890K NEGO
===============================

Property details:
- Type: Intermediate 2 Storey Terrace
- Freehold Non Bumi
- Size: Built up 1,900 sqft approx
- Land area 1,400 sqft (20’ x70’)
- 4 Bedrooms, 3 Bathrooms
- Bare unit
- Smart Home Key
- Brand New Unit
- Still under Defect Liability Period DLP

FACILITIES:
- Gated Guarded 24 Hours
- Playground

AMENITIES :
- SK Seksyen 18
- SMK Seksyen 18

Mohammad Din Majid
Real Estate Negotiator (REN 41696)
IQI REALTY SDN. BHD. (E (1) 1584)
Tel: +6*****
Kemudahan
parking-o

Covered car parking

Kemudahan bersama
security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan