Alam Perdana, Puncak Alam @ Shah Alam

Jalan AP, Alam Perdana, Puncak Alam, Selangor

RM 330,000

BT

3

BT

BM

2

BM

kps (tanah)

1,540

kps (tanah)

auto-size-o

RM 214

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 1 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-days-o
Pegangan pajakan
calendar-time-o
Disenaraikan pada 6 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501273130
ruler-o
1,000 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Big Size (22x70), Flexible Booking & Full Loan unit For Sale !!

FOR SALE !!

BIG SIZE (22x70) !!!
FLEXIBLE BOOKING !!!
FULL LOAN !!!

Single Storey Terrace, Taman Alam Perdana, Puncak Alam, Shah Alam

DETAILS :
- Leasehold Until 2111
- Bumi Lot
- Land Area : 22x70 (1540sqft)
- Built Up 1,000sqft
- 3 Bedroom | 2 Bathrooms
- Well Condition

AMENITIES:
- Surau Aman Perdana
- Jaya Grocer Eco Granduer
- SMK Puncak Alam 3
- SK Puncak Alam 2
- Econsave Puncak Alam
- UiTM Puncak Alam

===========================
Asking Price : RM 330,000 ONLY
Contact: Amzar Faiz | 0*****
www.w*****
===========================

For further inquiries, pictures/videos or viewing appointment, feel free to contact me:

Amzar Faiz
(call / wasap / sms)
0*****
www.w*****
REN46925
Real Estate Negotiator
IQI Realty Sdn Bhd

***Jika tuan/puan mempunyai rumah untuk dijual boleh hubungi saya. (Owner are welcome to list)

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Soalan Lazim
Seunit di Alam Perdana, Puncak Alam dijual pada harga RM 330,000.
Tidak.
Jalan AP, Alam Perdana, Puncak Alam, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,400 / bulanan.