Alam Perdana

Jalan bsj 1, ritma perdana, alam perdana, puncak alam, Alam Perdana, Puncak Alam, Selangor

RM 451,000

BT

4

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

1,420

kps (tanah)

auto-size-o

RM 317.61

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Tanpa perabot
calendar-days-o
Pegangan pajakan
calendar-time-o
Disenaraikan pada 16 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501344270
ruler-o
2,492 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Earn rm199k bank lelong corner 2 sty terrace alam perdana puncak alam

Super cheap bank auction lelong
Earn rm199k below market value auction property

Property details:
Address: No.28, Jalan Ritma 1/5, Ritma Perdana, LBS Alam Perdana, 42300 Bandar Puncak Alam, Selangor

- Corner 2 Storey Terrace House
- Land Area : 1,420 sqft
- Built Up : 2,492 sqft
- Non Bumi unit
(Deposit 5% only)
- Leasehold

Lelong Price : RM451k
Market Value : RM650k
Auction Date : 22/5/2026

Interested call whatapps
Tony yang yang ren 64708
'01'2'5200645
Propnex malaysia

Bank lelong process:
1.⁠ ⁠Pre check loan if you re taking Loan.
2.⁠ ⁠Prepare 10 percent deposit.
3.⁠ ⁠There is no interior viewing.
4.⁠ ⁠Site inspection the house and check outstanding.
5.⁠ ⁠Ic copy fill in bidder form for online registration.
6.⁠ ⁠Attend auction bidding, failed to bid fully refund, no agent fees.
Kemudahan
parking-o

Covered car parking

security-access-control-o

Security guard

Kemudahan bersama
security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

parking-o

Tempat letak kereta berbumbung

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Alam Perdana, Puncak Alam dijual pada harga RM 451,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Jalan bsj 1, ritma perdana, alam perdana, puncak alam, Alam Perdana, Puncak Alam, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,891 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi