Anggun Residence, Bandar Kinrara
Puchong, Bandar Kinrara, Puchong, Selangor
RM 3,350,000
Boleh dirunding4
BT
4
BM
3,000
kps (tanah)
RM 1,116.67
PSF (tanah)
1.5 km (18 mins) from Kinrara BK5

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Renovated 2 Storey Semi D @ Anggun Residence, Bandar Kinrara
WTS
2 Storey Semi D @ Anggun Residence, Bandar Kinrara
Freehold
Come with big land
Land area 4445sf
Build up approx 3000sf
4 Bedroom 4 Bathroom
Renovation
Kitchen extended
Gated guarded
Selling Price : Rm3,350,000
Yumiko / AngelN (REN68588)
0*****
Team Leader
2 Storey Semi D @ Anggun Residence, Bandar Kinrara
Freehold
Come with big land
Land area 4445sf
Build up approx 3000sf
4 Bedroom 4 Bathroom
Renovation
Kitchen extended
Gated guarded
Selling Price : Rm3,350,000
Yumiko / AngelN (REN68588)
0*****
Team Leader
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Puchong, Selangor dijual pada harga RM 3,350,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Puchong, Bandar Kinrara, Puchong, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 14,048 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Puchong
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Berkembar Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi