Aspen, Garden Residence
Garden Residence, Cyberjaya, Selangor
RM 3,100,000
Boleh dirunding10
BT
9
BM
8,300
kps (tanah)
RM 373
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Aspen, Garden Residence Bungalow House Corner Lot
For Sale - (Corner Lot) Bungalow 3.5 Storey Aspen Garden Residence, Cyberjaya.
Price - RM3,100,000 nego)
DETAILS :
- Landed strata
- Freehold (Open lot)
- Land area : 8,300 sqft
- Build up : 5,400 sqft
- Bedrooms : 10
- Bathrooms : 9
- Private lift
- Plaster ceiling
- Kitchen cabinet
- Rooftop jacuzzi tub
Price - RM3,100,000 nego)
DETAILS :
- Landed strata
- Freehold (Open lot)
- Land area : 8,300 sqft
- Build up : 5,400 sqft
- Bedrooms : 10
- Bathrooms : 9
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Garden Residence, Cyberjaya dijual pada harga RM 3,100,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Garden Residence, Cyberjaya, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 13,000 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Garden Residence
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Banglo Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi