Astana Permai, Indera Mahkota Kuantan
Kuantan, Pahang
RM 595,000
4
BT
3
BM
2,800
kps (tanah)
RM 212.50
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Astana Permai, Im Kuantan, Corner Lot Semi D Double House For Sale
Astana Permai, IM Kuantan, Corner Lot Semi D Double House For Sale
Selling price Rm 595,000
-Below Market Rate
Property Details
- Fully Furnished
- 2,800 sqft
- 4 Bedroom | 4 Bathroom
- Air Conditioning & Fans included
- Leasehold | Non Bumi Lot
Dear UIA, TSK, Masjid Negeri & TC
Elite & strategic area
Ideal for own stay or investment
- Booking 3.24%
- Loan and lawyer services can be arranged
- Full refund if loan application is rejected
Selling price Rm 595,000
-Below Market Rate
Property Details
- Fully Furnished
- 2,800 sqft
- 4 Bedroom | 4 Bathroom
- Air Conditioning & Fans included
- Leasehold | Non Bumi Lot
Dear UIA, TSK, Masjid Negeri & TC
Elite & strategic area
Ideal for own stay or investment
- Booking 3.24%
- Loan and lawyer services can be arranged
- Full refund if loan application is rejected
Kemudahan
Air conditioner
Cooker hood
Katil
Pemanas air
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Kuantan, Pahang dijual pada harga RM 595,000.
Tidak.
Kuantan, Pahang.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,495 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kuantan
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Berkembar Untuk Dijual