Austin Austin Austins

Jalan Seri Austin 3, Taman Seri Austin, Tebrau, Johor

RM 1,000,000

Boleh dirunding

BT

4

BT

BM

4

BM

kps (tanah)

2,080

kps (tanah)

auto-size-o

RM 480.77

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 6 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501268910
ruler-o
2,585 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Seri Austin Unblock View 2 Storey Superlink For Sale

#Please Contact me Nathan (Jia Han)
#Please Call 0l4-6l0 3894

*天井大款排楼26x80, 全新山没有几个地方有罢了 任性屋主装修了没住过 前面UNBLOCK VIEW, 车房可以停6辆车*

FOR SALE

XX (Add up 8), Pearl, Jalan Seri Austin 3/XX, Taman Seri Austin, 81100 Johor Bahru

- Double Storey Superlink Terrace Intermediate
- 4 Bedroom 4 Bathroom
- Built Up : 2,585 Sqft
- Land Size : 26x80, 2,080 Sqft
- Freehold & International Lot
- House Facing North, *Unblock View*
- Completion Year : 2017
- 24 Hours Gated & Guarded (RM 160/Mth)
- ⁠With Courtyard, Low Density 66 units only
- Renovations : Carporch Fully Tiles, Plaster Ceiling, Dry & Wet Kitchen Table Top & Cabinets, Built in Wardrobes & Tatami, Courtyard Fully Tiles
**Asking Price : RM 1,000,000 Only**

#Please Contact me Nathan (Jia Han)
#Please Call 0l4-6l0 3894

security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Seri Austin, Tebrau dijual pada harga RM 1,000,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Jalan Seri Austin 3, Taman Seri Austin, Tebrau, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 4,193 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi