Austin Crest Pearl

Johor Bahru, Johor

RM 873,000

BT

4

BT

BM

4

BM

kps (tanah)

1,170

kps (tanah)

auto-size-o

RM 746.15

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Tanpa perabot
document-with-lines-o
Disiapkan pada 2026
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 23 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501074831

Tentang hartanah ini

Austin Crest Pearl 2 Available unit Open for Register

*Pearl 2*
*2 Storey Terrace House 向南 (South)*

-Freehold | Individual Title
-Size: 18’ x 65’ (1,170 sq.ft)
-Built up: 1,759 sq.ft
-4 Bedrooms 4 Bathrooms
-Maintenance Fee: RM 100 +/-
-Target Completion: Quarter 2, 2026

SPA Price: RM 873,000.00
————————————

*Sales Package:*
1) Free SPA Legal Fee 免买卖合同律师费
2) Free Loan Legal Fee 免贷款合同律师费
3) Free Loan Stamp Duty 免贷款合同印花税
4) Free MOT 免买卖合同印花税
Kemudahan bersama
security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Soalan Lazim
Seunit di Johor Bahru, Johor dijual pada harga RM 873,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Johor Bahru, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,661 / bulanan.
Tarikh siap adalah pada 2026.