Ayer Itam
Jalan Air Ayer Itam, Ayer Itam, Penang
RM 1,800,000
6
BT
4
BM
3,315
kps (tanah)
RM 542.99
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Jalan Air Ayer Itam 2.5sty Semi D 3315sf Landed House Near Penang Hill
Location : Ayer Itam , Penang
Build Up Area : 3000 SF
Land Area : 3315 SF
Bedrooms : 5+1
Bathrooms : 4
Car Park Lot : 3
- Price RM 1.8m ( Negotiable )
- 1 SF = RM 542 ( Negotiable )
- No Split Level
- Fully Concrete Flooring
- Kitchen at Basement
- Behind include small Land
CHEAPEST IN THE MARKET
Welcome Viewing
欢迎屋主/买家及租户寄售您房地产业及询问您房地产的市价
WE PROVIDED BANKER & LAWYER SERVICE ( ONE STOP SERVICE )
我将会提供您最专业的服务 联络 Serenen Teh 0*****
Build Up Area : 3000 SF
Land Area : 3315 SF
Bedrooms : 5+1
Bathrooms : 4
Car Park Lot : 3
- Price RM 1.8m ( Negotiable )
- 1 SF = RM 542 ( Negotiable )
- No Split Level
- Fully Concrete Flooring
- Kitchen at Basement
- Behind include small Land
CHEAPEST IN THE MARKET
Welcome Viewing
欢迎屋主/买家及租户寄售您房地产业及询问您房地产的市价
WE PROVIDED BANKER & LAWYER SERVICE ( ONE STOP SERVICE )
我将会提供您最专业的服务 联络 Serenen Teh 0*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Ayer Itam, Penang dijual pada harga RM 1,800,000.
Tidak.
Jalan Air Ayer Itam, Ayer Itam, Penang.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 7,548 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Ayer Itam