Bandar Baru Bangi, Seri Wirani 8

Bangi, Selangor

RM 620,000

BT

5

BT

BM

4

BM

kps (tanah)

1,460

kps (tanah)

auto-size-o

RM 424.66

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2.5 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-days-o
Pegangan pajakan
calendar-time-o
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501316917
ruler-o
2,800 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Cheapest ! 2.5 Storey Terrace, Seri Wirani 8, Bandar Baru Bangi

2.5 Storey Terrace Seri Wirani 8, Bandar Baru Bangi

DETAILS:
• 2.5 Storey Terrace Intermediate
• Leasehold | Bumi Lot
• 5 Bedrooms | 4 Bathrooms
• Land area: 1,460 sqft
• Built Up: 2,800 sqft
• Maintenance : RM192.50/month
• Landed Strata
• Strata Title

FACILITIES:
• 24/7 Security
• Children’s Playground
• Jogging Track

AMENITIES:
• Shoplots
• Petrol Stations
• Schools
• Universities

ASKING PRICE: RM 620,000 Only!

Regards,

Team Sales Manager
Hussin Ali Idris [REN 61496]
0*****

**Looking forward to your inquiries, dear customer, and let me assist you in finding your ideal home
Kemudahan
security-access-control-o

Security guard

Kemudahan bersama
security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Bangi, Selangor dijual pada harga RM 620,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Bangi, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,600 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi