Bandar Bukit Mahkota

Bandar Bukit Mahkota, Bangi, Selangor

RM 3,950,000

Boleh dirunding

kps

7,255

kps

auto-size-o

RM 544

PSF

Butiran hartanah

home-open-o
Tanah Banglo untuk dijual
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501328162
asterisk-o
7,255 kps luas tanah
auto-size-o
RM 544.45 PSF (tanah)

Tentang hartanah ini

2-Sty Bungalow Bandar Bukit Mahkota Bangi Kajang

WTS : 2-Sty Bungalow, Bandar Bukit Mahkota, Bangi, Selangor For Sale [Exclusive]

.
==========
Asking Price RM3.95 mil nego
==========
.
Location : Bangi
Address : Jalan BM6/7D
Type : 2 Storey Bungalow
Tenure : Freehold
Land Area : 7,255 sqft
Built Up Size : 4,610 sqft
.
Details :
- Living Hall : 2
- Dining Hall : 2
- Wet Kitchen : 1
- Dry Kitchen : 1
- Bedroom : 6 + 1 small room/prayer/office + 1 pantry
- Bathroom : 6 + 1 outdoor bathroom
- Store room : 2 indoor + 1 outdoor
- Guard House : 1 unit
Autogate
- Air conditioners : 10 unit
- Kitchen Cabinet : 2 (wet and dry)
- Wardrobe in bedroom: 1 built in wardrobe
- Balcony : 1
- Outdoor sinks : 2
- Ceiling Fan : 11 unit
- Water heater : 6 unit
Contact :
Syima | Ren : 19044
www.w*****
Zeema Realty Agency
Kemudahan bersama
security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

shared-space-o

Rumah kelab

parking-o

Tempat letak kereta berbumbung

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Bandar Bukit Mahkota, Bangi dijual pada harga RM 3,950,000.