Bandar Bukit Puchong
Jalan BP 5/11, Bandar Bukit Puchong, Puchong, Selangor
RM 3,050,000
Boleh dirunding2
BM
4,500
kps (lantai)
RM 677.78
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Link Factory For Sale @ Bandar Bukit Puchong
Bandar Bukit Puchong @Puchong
Now available for SALE!!
- Link Factory
- Freehold
- Land Size: 30sqft x 100sqft
- Built Up: 4500sqft
Asking Price: RM 3.05mil!!!
For further details or if you wish to schedule a viewing,
Please feel free to contact us:
Chris Tye
0l7 2O9 97 33
c*****@*****
L-i175
Now available for SALE!!
- Link Factory
- Freehold
- Land Size: 30sqft x 100sqft
- Built Up: 4500sqft
Asking Price: RM 3.05mil!!!
For further details or if you wish to schedule a viewing,
Please feel free to contact us:
Chris Tye
0l7 2O9 97 33
c*****@*****
L-i175
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Bandar Bukit Puchong, Puchong dijual pada harga RM 3,050,000.
Tidak.
Jalan BP 5/11, Bandar Bukit Puchong, Puchong, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 13,105 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Bandar Bukit Puchong
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi